Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)Współpraca

Kontakt:
inspirujsiebie@wp.pl
Miejsce zamieszkania: Lublin

tel:  787 011 713
www.facebook.com/inspirujsiebie
www.instagram.com/inspirujsiebie 
https://www.youtube.com/c/inspirujsiebie
https://ask.fm/krushynaofficial
Info na moim profilu
HASH.FM


Skoro widzimy się w tej zakładce, to rozumiem, że masz ochotę podjąć ze mną współpracę :)
Zapraszam poniżej na przykładowe realizacje i statystyki oraz do zakładki OFERTA, gdzie znajdziesz poszczególne ceny za działania, które mogę dla Ciebie wykonać.

Jesteś zainteresowany reklamą swojego produktu, usługi, wydarzenia, innych rzeczy :)? Napisz do mnie e-mail.

Jeżeli jesteś właścicielem serwisu internetowego, bloga, albo po prostu podoba Ci się to co robię i masz ciekawy pomysł na współpracę – nie wahaj się do mnie napisać. Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy i na pewno nie pozostawię Twojej propozycji bez odpowiedzi. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, żeby obie strony czerpały z tego tytułu jak największe korzyści.
Jeżeli chciałbyś umieścić lub wykupić reklamę swojej strony, produktu lub usługi, albo umieścić artykuł sponsorowany na moim blogu skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia szczegółowych warunków.
W blog wkładam wiele czasu i wysiłku i dlatego zawsze staram się, aby czytelnicy dostali materiał/artykuł najlepszej jakości. 

Pamiętaj, że jedną z cech pasjonatów jest to, że są nimi zawsze i wszędzie – zarówno w tzw. realu (rozmowy z licznymi osobami, podróżowanie, uczestnictwo w różnych grupach zainteresowań, występy na konferencjach), jak i świecie wirtualnym (własne projekty, strony www, fora internetowe, portale społecznościowe). Jeżeli coś stanie się moim ulubionym produktem to będzie więcej niż pewne, że nie będę się z nim rozstawać na krok. Pamiętaj o tym, że oprócz współpracy z moimi stronami internetowymi w pakiecie otrzymujesz dużo więcej. Np z racji tego, że jestem zapaloną podróżniczką nie zdziw się jeżeli Twoje produkty znajdą się ze mną na drugim końcu świata i zachwycą wielu innych ludzi spoza Polski :)

Komercyjne i niekomercyjne formy reklamy   
[Cennik do wglądu indywidualnie]

-Bardzo lubię pracować projektowo, niecodzienne kreatywne pomysły i akcje to coś w czym się najlepiej odnajduję ze swoją duszą artystki - razem możemy stworzyć projekt, którego pozazdroszczą nam wszyscy:)
-Konkursy - [zapoznaj się z dotychczasowo zrealizowanymi wraz z różnorodnymi partnerami]
-Wyjazdy sponsorowane [ Rio de Janeiro jako wygrana w projekcie adidas women , recenzja wygranego pobytu w Hotelu Król Kazimierz]
-Posty sponsorowane, testy/recenzje produktów i usług  testy kosmetyków, stylizacja modowa, prezentacja produktu, => jego recenzja po]
-Recenzje książek [przykładowa recenzja

-Spotkania ambasadorskie [VIP Tester Schwarzkopf]
-Banery reklamowe [300x max500; 810x150]
-Artykuły sponsorowane [post o Italii dla Biura Turystycznego Itaka]
-Prelekcje, spotkania autorskie itp - brałam udział m.in. w:  Z pasją przez życie, Spotkanie podróżnicze z BUSiMY, Kobiece spojrzenie na biznes
-Audycje/wywiady radiowe i tv; [przykład-Radio Centrum]
-Sesje zdjęciowe [dla biżuterii Jaajl, moje portfolio]
-Wideo tematyczne, Hotel Le Ancore Resort w 360 stopni
-Relacje z eventów [blog,facebook,youtube]; otwarcie sklepów w Outlet Center Lublin z udziałem Mistera Polski Rafała Maślaka, 
-Inne niespodzianki;) 
-Spotkania blogerów [Spotkanie Lubelskiej Blogosfery]
-Wspólne akcje blogerskie
-Wspólne publikacje/nagrywanie wideo
-Współpraca długofalowa, cykliczna i przeróżne akcje niestandardowe o których nie wspomniałam:)
-Akcje charytatywne
-Uczestnik konkursu [wideo JAGNA 2014]

      Przyjmuję do testów to, co mnie zainteresuje. Jestem wymagająca, opisuję wady i zalety. Masz produkt który Twoim zdaniem ucieszy moich czytelników? Daj znać – organizuję konkursy, testuję produkty. W ramach testów lub nagród w konkursach mogą zostać oferowane:
      -darmowe egzemplarze
      -darmowe próbki
      -rabaty
      -gadżety i gratisy
      -coś ekstra – może to być jakaś nagroda (kilka darmowych wejściówek na prowadzone przez Ciebie szkolenie) w konkursie, czy cokolwiek innego.


      W ramach współpracy oferuję:

      -umieszczania bannera i linków na swoich stronach
      -odpowiedni wpis na liście polecanych portali i blogów
      -informowanie o wpisie za pomocą społeczności facebook/instagram
      -w ramach możliwości – przygotowanie relacji z wydarzenia (foto + opcjonalnie video + tekst) i publikacja we wszystkich źródłach
      -kampania wizerunkowa – testowanie sprzętów, kosmetyków, ubrań z bieżących kolekcji i wszystkiego czego tylko zapragniecie, udział w eventach organizowanych lub wspieranych przez markę. Wszystko z podejściem bardzo indywidualnym, subiektywnym i nie narzuconym przez markę. Dzielenie się swoimi przemyśleniami z czytelnikami, angażując społeczność i zachęcając do dyskusji.

      W zamian oczekuję:

      -umieszczenia mojego logo/logotypu/banneru na wszelkich nośnikach promocyjnych (plakaty, ulotki, strona www i inne)
      -informacji w materiałach o partnerstwie/patronacie/współpracy
      -umieszczenia linku do bloga i/lub strony w materiałach i na stronach partnera
      -gwarancji swobodnego poruszania się po obiekcie ( jeżeli jest to wydarzenie)– w tym wszelkiego rodzaju wejścia za kulisy itp. (wymagane, by móc swobodnie przygotować relację z wydarzenia.)
      Wszystko jest do uzgodnienia. Do każdego zapytania podchodzę indywidualnie. Wyznaję zasadę obustronnego zadowolenia – tak samo ważne są Twoje jak i moje korzyści płynące ze współpracy. Wszystko jest do omówienia i negocjacji. 

      Jeśli chcesz zostać partnerem, patronem, sponsorem lub masz inny pomysł jak moglibyśmy ze sobą współpracować wyślij swoje zapytanie lub ofertę współpracy.

      Moje internetowe CV na portalu GoldenLine

      Czym się zajmuję:
      • social media/eventy/marketing/media/prowadzenie fanpage'y
      • animacja kultury i czasu wolnego
      • zarządzanie zasobami ludzkimi, kulturą i sportem
      • turystyka/podróże
      • taniec/śpiew/choreografia/edukacja taneczna-instruktor tańca: taniec ludowy, charakterystyczny, klasyczny, towarzyski
      • branża eventowa: hostessy/modeling/fotomodeling
        
       Społeczność [kwiecień]
        Blog z miesiąca na miesiąc zyskuje sobie nowych czytelników. Odzwierciedla to liczba interakcji w postaci komentarzy jak i stale rosnąca liczba fanów, którzy chętnie dołączają do Facebookowej strony – obecnie ponad 2150 fanów i ciągle rośnie.


        Poza tym posiadam również społeczność na bloglovin, konto na obieżyświat org, ponad 3000 followersów na instagramie, ponad 2300 znajomych i ponad 700 osób obserwujących profil prywatny na facebooku oraz ponad 300 subskrybcji i ponad 300 tys. wyświetleń kanału youtube.

        Czytelnicy        Najczęściej czytane wpisy

        Lubię pisać, jeżeli więc szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie artykuł na stronę, do czasopisma lub innego medium, w temacie jaki interesuje i Ciebie i mnie – napisz.


           Kontakt:
           inspirujsiebie@wp.pl
           www.facebook.com/inspirujsiebie
           Wybrane marki z którymi miałam przyjemność współpracować: 


           I Inni [kolejność alfabetyczna]: All Bag, AnaEme Style, At Design, Aqua Lublin, Arena Lublin, Celebration Production, Cherrish, Cishky, Cocktail Shock, Corin, DIOLANI, Epona Cosmetics, Festiwal podróżniczy "Śladami Marzeń", Fotograf Ireneusz Otrębski, Fotograf Maciej Kozłowski, Fotograf Piotr Małunow, Fundacja Odkryj Chiny, Greta Vintage Store, Hotel Eljot, Jaajl, Katarzyna Mitrut - hair & makeup, Makarun, Malibu - Krężnica Jara, portal modaija.pl, Monashe, Naturalne Piękno Lublin, Patrycja Gryciuk, Pawdeco, Picco Art, Primo, Schwarzkopf, Stowarzyszenie Mała Szkoła Wielkie Szanse, StreetCom,Suknie ślubne i wieczorowe Wea, UEFA U21/PZPN, Wytwórnia Pizzy Lublin

            Placówki:
             

           Szkoła Podstawowa w Wąwolnicy
           Szkoła Podstawowa w Kiełczewicach Górnych
           Szkoła Podstawowa w Jastkowie
           Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Krzczonowie
           Gimnazjum w Modliborzycach

           Zespół Szkół nr. 2 w Opolu Lubelskim


           Publiczne Gimnazjum nr 1 w Polichnie           oraz osoby prywatne [narzeczeni itp ] :)


           1 komentarz :

           1. Prześliczne zdjecia , widać ze jest tam przepięknie :) i bardzo ładny blog

            +Obserwuję twój blog

            OdpowiedzUsuń

           Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

           Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.