Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)Dla mediów

Tą część bloga została stworzona na potrzeby mediów oraz wszystkich zainteresowanych informacjami o materiałach dostępnych na stronach:
www.inspirujsie.blogspot.com
www.facebook.com/inspirujsiebie
http://talenty.umcs.pl/talent/116

Mogą tu Państwo znaleźć zarówno bieżące, jak i archiwalne informacje prasowe dotyczące mojej działalności. Jeżeli będą Państwo zainteresowani opublikowaniem udostępnianych przez nas not prasowych, prosimy o stosowanie się do poniższych zasad:
  • -informacje prasowe powinny być publikowane w całości, zmiany i skróty wymagają pisemnej zgody autora
  • -każda nota prasowa powinna zostać oznaczona przez podanie źródła, tzn. www.inspirujsiebie.blogspot.com oraz www.facebook.com/inspirujsiebie (w przypadku mediów elektronicznych preferujemy formę aktywnego linku)
  • -linki, zamieszczone wewnątrz noty, odnoszą się do pełnych wersji artykułów.
  • logo

BIO

Animator i menedżer kultury oraz czasu wolnego, tancerka i dyplomowany instruktor tańca z ukończonymi studiami pedagogicznymi, blogerka i podróżniczka. Od 1999 roku tancerka związana z Zespołem Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej, z czym wiążą się liczne występy i koncerty na scenach Polski, Europy i całego świata. (m.in w Chinach, Ekwadorze, Kolumbii czy Algierii). 
Uczestniczka wielu szkoleń tanecznych i choreograficznych, dwukrotna stypendystka Rektora UMCS za osiągnięcia artystyczne, laureatka konkursu "Studencki Nobel 2013", laureatka wielu konkursów tanecznych w kraju i za granicą, m.in. zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu sportowego  "adidas women all sports team" organizowanego przez markę adidas women® w kategorii tanecznej, w którym zwycięzcy z całej Europy brali udział w największych warsztatach w Rio de Janeiro - Brazylia, fotomodelka, laureatka konkursów stylizacyjnych topowych marek modowych jak Reserved czy Cropp, laureatka konkursu "Zostań twarzą Galerii Venus", działaczka w środowisku lubelskim:  7 miejsce w plebiscycie "Kobieta na Medal".

Zajmuje się edukacją - przede wszystkim dzieci (ale nie tylko) w zakresie różnych form tańca. Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych zarówno w kraju jak i za granicą. Pilotuje grupy zagraniczne w ramach Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych w Lublinie. Pracuje jako kierownik i wychowawca kolonijny. Współpracuje z lubelskimi [i nie tylko] biurami podróży, szkołami, przedszkolami, instytucjami kultury i agencjami artystycznymi. Podróżuje po świecie zbierając cenne doświadczenia i dzieląc się nimi z innymi. Prowadzi różnego rodzaju eventy, pozuje do zdjęć i śpiewa. Buszuje po internecie zajmuje się social mediami i jest administratorem kilku fanpage'y. Kreatywna dusza z masą pomysłów do zrealizowania w wielu kategoriach tematycznych. Nie znosi nudy i jest w swoim żywiole, kiedy wokół niej dużo się dzieje. Uwielbia inspirować innych i zaszczepiać w nich miłość do tańca i podróżowania!

Tancerka i podróżniczka z zamiłowania. Lublinianka. Pisze o życiu z pasją, tym co ją inspiruje i o tym, że marzenia się spełniają! Bo się spełniają:) Jak sama mówi, chce zapalać innych młodych ludzi do działania, sięgania po swoje marzenia i korzystania z życia zamiast marnowania swojego czasu i bezczynnego siedzenia z założonymi rękami, bo samo nic się nie stanie! Jej motto: Kocham to co robię, a robię to co chcę:) Bloguje już od roku 2005, ale obecny kształt i tematyka bloga została stworzona w roku 2012 traktuje o szeroko pojętym lifestyle'u, podróżach, pasjach, rozwoju i spełnianiu siebie.

********************************************************************************
Zapraszam do współpracy media. Jestem gotowa dzielić się własnymi spostrzeżeniami, opiniami w zakresie produktów i usług. Służę również pomocą w przygotowywaniu artykułów na różnego rodzaju portale, chętnie wezmę udział w dyskusjach, wystąpieniach o  tematyce, w której się specjalizuje. Zainteresowanych współpracą w tym kontekście proszę o kontakt pod adresem mailowym:
inspirujsiebie@wp.pl

Przedstawicieli mediów proszę o zgłaszanie adresów, na które powinny zostać wysyłane informacje prasowe.

Materiały graficzne - logo, banery, screeny itp.
Informacja na temat projektu 'adidas women all sports team' 
Sprawozdanie z warsztatów adidas training academy w Rio de Janeiro, Brazylia.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.