Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)środa, 14 sierpnia 2013

Working-pleasure time mission complete!

Niemożliwością jest, by przejrzeć wszystkie Wasze posty z przeciągu miesiąca mojej nieobecności, tylko ze względu na brak wifi lub tragiczne wifi w hotelach. Ale z drugiej strony rozumiem to, w końcu wyjeżdża się po to by trochę zapomnieć o tej cywilizacji. A więc wróciłam. Jak już wiecie część czasu spędziłam na Sycylii, a drugą część w Bułgarii. Był to wspaniały czas - praca połączona z przyjemnością i zwiedzaniem świata! Wszystkim życzę, by spełniali swoje marzenia jak ja :)

Dzisiaj jeszcze nie będzie długo, bo jutro wybieram się w górskie strony - jeszcze trochę odetchnąć. Także całe życie w podróży, ale taka karma - uwielbiam to :)

Na deser mam dla Was porcję zdjęć z Sycylii, która zachwyciła mnie dosłownie wszystkim! Ale o tym w kolejnych postach! [Niestety misja 'Sicily na bieżąco' nie wypaliła z powodu braku dostatecznej łączności ze światem, ale wszystko jest do nadrobienia!]

A do zwycięzców zagadki już za chwilę polecą małe souveniry wprost z Sycylii za odgadnięcie celu jednej z moich destynacji.

P.s. BUSiMY zaakceptowało mnie jako ich kolejną przybłędę i zostałam już na stałe wpisana do ekipy.
Opis jak najbardziej prawdziwy ... ;D
A panowie wczoraj wyruszyli na working-wyprawę zarabiać kokosy w Norwegii, żeby im się poszczęściło na Amerykę! Więc trzymam kciuki!!

 Kissy z Catanii ;**

 Promem na wyspę - droga nie była nudna:)
Do zobaczenia w kolejnym poście!

11 komentarzy :

 1. żyć nie umierać :) wspaniały czas spędziłaś
  fajnie, że już jesteś ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie połączyć pracę z przyjemnością :) Super, że wyjazd się udał.

  OdpowiedzUsuń
 3. alez ja ci zazdroszcze tych wakacji

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna z Ciebie dziewczyna! w dodatku masz tyle energii :))

  OdpowiedzUsuń
 5. super wakacje! wyglądają pięknie i intensywnie, u mnie było podobnie :D
  wspaniałe zdjecia, gratuluję dołączenia do ekipy BUSiMY ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja ciocia mieszka na Sycylii :) jestem tam co roku jednak w tym roku to ona zawitała do Polski :)
  Piękna wyspa, zazdroszczę wyjazdu, ja strasznie za nią tęsknię. Najpiękniejsze miejsce w jakimkolwiek miałam okazję do tej pory być. Raj!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.