Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)wtorek, 11 lutego 2014

Finał akcji - Kap of Tii - Pomagasz Ty!

Jak już wiecie z tego wpisu było mi miło objąć patronat honorowy nad akcją "Kap of Tii - pomagasz Ty." We czwartek 6 lutego odbył się wielki finał tej akcji, dzięki której mogliśmy zebrać pieniążki na tak ważne w dzisiejszym świecie kreatywne zajęcia z języka niemieckiego dla dzieciaków z małej szkoły podstawowej w Mariance. Jak było? Sami zobaczcie! 
Kap of Tii - Pomagasz Ty!
Na zdjęciu od lewej: Sylwia Rzymczyk - Pro-Eng Students, Dorota Przydatek-Bednarz - Mała Szkoła Wielkie Szanse Stowarzyszenie, Beata Seremach - Pro-Enf Students, Paweł Sobocki - Czołg z Belfastu, Agata Jakuszko - Czołg z Belfastu, Andrzej Boguta - Pearson Polska, Agnieszka Jakimiuk - Pro-Eng Students, Piotr Majczyna - ČAČI VORBA , me;], Damian Góźdź - English Spelling Champion, Agata Grupa - Second English Spelling Champion, Natalia Szlachetka - Third English Spelling Champion, Barbara Dąbek - Mała Szkoła Wielkie Szanse!

Na początek oczywiście rejestracja uczestników na wydarzenie

Na akcję zawitały różnego rodzaju media lokalne

Tekst dyktanda w języku angielskim składającego się z 369 słów odczytał aktor grupy impro Czołg z Belfastu


 Wszyscy skrupulatnie pisali, bo było o co walczyć [wspaniałe nagrody!]


Kupę śmiechu podczas obradów jury sprawiła grupa Czołg z Belfaastu, boki zrywać:)

A wspaniałym dopełnieniem była muzyka zespołu CACI VORBA, miód na niespokojne dusze w bałkańskim klimacie, coś niesamowitego!

Tak jury głowiło się nad tym kogo wybrać:)

A na koniec jak widać na zdjęciu tytułowym było wręczenie nagród  i miałam przyjemność wręczyć nagrodę główną zwycięzcy! Jest mi niezmiernie miło, że mogłam patronować temu wydarzeniu. Wspaniała inicjatywa! Do tej pory pieniążki zebrane z akcji umożliwią dzieciakom 4 miesiące kreatywnej nauki języka niemieckiego. Pierwsze zajęcia odbyły się już 10 lutego! 
Więcej zdjęć z dyktanda znajdziecie tutaj.  

8 komentarzy :

 1. Szczerze napiszę, że przydałoby Ci się odświeżenie bloga. Wystarczy się zebrać w sobie. Nadal mogę pomóc, jeśli będziesz chciała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie dopełnienie akcji to i ja bardzo chętnie bym posłuchała. :) Dużo osób brało w tym odział?

   Usuń
  2. Tak wiem i ciągle o tym myślę, ale nawet rzadko kiedy mam czas, żeby wpis sklecić. Ciagle pamiętam o Tobie, naprawde, ale musze przemyśleć co ja dokładnie chcę, mam również trochę innych planów poza blogiem, wyjazdowo-taneczno-koncertowych i innych związanych z pracą w realu;] szkoda, że nie mam ferii, w 2 tyg powstałoby wszystko od podstaw;]


   Jeżeli chodzi o akcję to kilkadziesiąt, były duże szanse do otrzymania głównych nagród zwłaszcza, że dyktando naprawde nie było trudne:) My mieliśmy fun, a dzieciaki dostaja za to zajęcia z języka, super sprawa:)

   Usuń
 2. Uwielbiam takie inicjatywy językowe. Jak byłam młodsza to brałam mnóstwo razy udział w konkursach z języków. Teraz, jak mam wykłady po angielsku to tak mi się "przejadło", że na razie języków obcych miewam dość i raczej staram się skupiać na ojczystym. Szczególnie, gdy coraz częściej łapię się na tym, że mylę się w odmienianiu czasowników lub przymiotników, albo nie znam polskiego odpowiednika angielskiego słówka. Nie mniej jednak całym sercem popieram takie akcje, bo to dzięki nim jestem tu, gdzie jestem i miałam okazję tyle razy sprawdzić się i przekonać, że języki wcale nie takie straszne. Gratuluję patronatu i życzę kolejnych wielu sukcesów, nie tylko na tym polu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Krushyna jak zawsze aktywna :) super!

  OdpowiedzUsuń
 4. u Ciebie jak zwykle coś się dzieje, nigdy nie jest nudno :) świetnie patrzeć, że tyle osób się angażuje w takie akcje. Ja równiez pomagam jak mogę

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne są takie akcje ;)) powinno być ich więcej ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.