Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)wtorek, 16 września 2014

Powrót do Polski i JAGNA 2014

Kochani, chyba dobrze wiecie jak to jest powrócić do rzeczywistości po wyjazdach? Osobiście jeszcze nie wróciłam po Tournee, a już kolejne niespodzianki dają osobie znać. Zostałam jedną z 12 finalistek w ogólnopolskim konkursie JAGNA 2014 i właśnie skończyłam się pakować, by właściwie zaraz wyruszyć na swoistego rodzaju zgrupowanie wszystkich finalistek :)

Cieszy mnie bardzo to, że pomimo mojej nieobecności w kraju i tak tu zaglądaliście:) Statystki wszystko mi powiedziały :) Bardzo dziękuje i nie zapominajcie o mnie nadal:)

Po powrocie obiecuję relację i z Tournee i z JAGNY :) Tymczasem trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia wkrótce.6 komentarzy :

 1. wow, mega gratulacje!
  a powrót do rzeczywistości po wyjeździe jest.. trudny, skąd ja to znam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, gratulacje! :)
  Czekam na relacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama z chęcią bym sobie tak po podróżowała - ale niestety trzeba chodzić do pracy :((
  Gratulacje i trzymam kciuki!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje! i powodzenia, trzymam kciuki. ;)
  i sama też przeżywam teraz kryzys po powrocie, bo dwa dni temu z cieplutkiej Chorwacji powróciłam do zimnego Krakowa i rozpaczam szalenie. ;<
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, no nie ma co, jesteś skazana na wygraną.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.