Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)niedziela, 29 kwietnia 2012

29 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Tańca!


Mój blog jeszcze nie dożył 10 wpisów, a przeżył już dwa ważne święta międzynarodowe:) To dzisiejsze (mimo, że dzień chyli się już ku końcowi) jest dla mnie szczególnie ważne, gdyż 13 lat temu sama postawiłam swoje życie w obliczu tanecznej przygody, która trwa do dzisiaj.

 Ekwador 2009

 Sesja. Fot: Magda Tobiasz

Artykuł dla Kuriera Lubelskiego (można znaleźć w linkach po prawej stronie)

Taniec to ważna część mojego życia, gdyż na pewno jest to większa jego część (ponad połowa!). Teraz również jako młoda pani instruktor staram się przekazać swoją pasję młodym. Uczę tańca w przedszkolach i szkołach. Zwykle wcale to nie jest taniec ludowy, który jest moją specjalizacja, ale taniec klasyczny, nowoczesny i różnego rodzaju choreografie, oczywiście w formie łatwej dla dzieci, zresztą w trudnej źle się czuję, bo nie jest ona moją specjalnością, aczkolwiek jestem za tym, żeby człowiek kształcił się całe życie i nie zamykał oczu na to co nowe, dlatego staram się zgłębiać swoją wiedzę na rożnych kursach, warsztatach i innego tego typu eventach. Myślę, że o tańcu to na dzisiaj tyle. Na pewno będzie się on tu co jakiś czas przewijał.

Chciałam jeszcze wspomnieć, że wczoraj miałam bardzo udany dzień (pomimo, że pracowity - zajęcia na uczelni), bo w końcu zrealizowałam swoją nagrodę w konkursie, w którym również zostałam laureatką. "Zostań Twarzą Galerii Venus" - tu możecie obejrzeć zdjęcia:) i zapraszam do lubienia fanpage'a. Wczoraj wybrałam się na zakupowy szał. Oczywiście oprócz zrealizowania bonów, (jako nagrody) wpadło mi w oko kilka innych ciuszków, które powiedziały do mnie: mamo ;) i oczywiście nic innego nie mogłam zrobić jak tylko wziąć je ze sobą;) Powiem tylko, że jedną z tych rzeczy były miętowe rurki i mam nadzieję, że niedługo wam je tu pokażę :)

Na koniec chciałam was zachęcić do wzięcia udziału w akcji karmienia psiaków! Dołączyłam do akcji, bo sama  jestem właścicielką 2 piesków i wiem jak to jest... Także zapraszam was do klikania w baner i dokarmianie pieszczochów! To jest akcja charytatywna także naprawdę warto!

Na górze po prawej stronie zrobiłam ankietę, chciałabym wiedzieć co chcielibyście tu znaleźć. Jeżeli ktoś wybrał opcję: Inne, zapraszam do skomentowania swoich propozycji pod postem:)

Ściskam serdecznie!

15 komentarzy :

 1. Lubię patrzeć na profesjonalny taniec, jestem naprawdę pod wrażeniem, ile czasu i energii trzeba poświęcić, żeby dojść do takiej formy!
  Gratuluję wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tancerka;) gratulację.
  zapraszam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. awesome ;d wsyztskiego naj z okazji tego sweiua :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawałek Rihanny, czy Mroza?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. jeszcze nie przeczytałam wszystkich ;p zalega mi 100 :D

  OdpowiedzUsuń
 6. To dobrze myślałam;)
  Piękna Ty, zniewalasz urodą!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo Ty leniuszku :D a to czemu tak :D?

  OdpowiedzUsuń
 8. w sumie to sie nie dziwie bo gdybym miala tyle zajec co i Ty to pewnie etz bym nie miala czasu :DDD

  OdpowiedzUsuń
 9. nie;o pierwszy raz go zabrałam na miasto.

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam patrzeć na zawodowych tancerzy, i nie ważne czy jest to taniec klasyczny czy nowoczesny. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała przyjemność zobaczyć Ciebie na żywo!:-) Super, że jesteś także instruktorką i możesz dzielić się swoją pasją i jeszcze na tym zarabiać;) PozdrawiaM

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.