Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)poniedziałek, 2 lipca 2012

Wakacje :) & Folki!

Moi Drodzy, oficjalnie mam już wakacje, tzn wszystkie moje tancerki i tancerze zakończyli pozytywnie kolejny taneczny rok szkolny, więc na wakacje dają mi spokój, po to, żebym chwilę od nich 'odpoczęła'. Przytulasom, uściskom, kwiatkom, czekoladkom i występom w tym ostatnim tygodniu nie było końca. Osobiście wręczyłam też dyplomy własnoręcznie zrobione z własnym podpisem i symboliczną słodkość na rozpoczęcie wakacji. Dyplom możecie zobaczyć i pobrać TUTAJ

Wakacje zapowiadają się pracowicie, już od 9 lipca będę zajmować się czymś co nazywa się Międzynarodowymi Spotkaniami Folklorystycznymi. Jestem pilotem Litwy, która przyjeżdża tutaj do nas, do Lublina w ramach tego festiwalu. Wszystkich oczywiście serdecznie zapraszam, jeżeli ktoś chce obejrzeć różnego rodzaju kultury świata w połączeniu z tanecznym widowiskiem. Program można znaleźć pod linkiem wyżej.

W tym roku materiały reklamowe przedstawiają bardzo przyjemne grafiki ;)To znaczy, że na cały festiwal 'wyprowadzam' się ze swojego domu, na Politechnikę Lubelską, po to, by być w zasięgu reki swojej litwińskiej grupy, za którą będę odpowiedzialna. Program festiwalu jest bardzo napięty, ale też przyjemny, a przy okazji można podszlifować język, i zdobyć świetne doświadczenia. To mój 3 festiwal jako pilot, gdyż obowiązki nie zawsze pozwalały mi prowadzić grupę, ale na poprzednich festiwalach bylo tak:


Tancerki z Korei Południowej.


Zespół ze Słowacji.

Dziewczynki z Turcji :)

W tym roku zapowiada się jeszcze ciekawiej, bo przyjeżdżają grupy dorosłe... ;)

Tak przedstawiają się plany za chwilę. Ale w tym tygodniu jeszcze kilka mini-wyjazdów, by pozałatwiać sprawy. Sama wróciłam dziś z weekendowego wypadu ze znajomymi, spaliłam plecki na czerwono i teraz trochę cierpię;) ale przywitałam wakacje i wygraną Hiszpanii na Euro tak jak trzeba :)

Ostatnie dni KONKURSU - http://krushynaofficial.blogspot.com/2012/06/konkurs-oryginalny-chinski-wachlarz-i.html

Disiaj przyszła mi paczuszka próbek z Johnson & Johnson. Zobaczymy co tam ciekawego :)

Pozdrowienia!

10 komentarzy :

 1. zazdroszczę, że masz juz doświadczenie w pilotowaniu :) ja tylko pilot teoretyczny, ograniczają mnie języki obce, ale w lipcu i kawałek sierpnia mam intensywny kurs angielskiego więc uczę się i szlifuje, bo mam możliwość indywidualnego szkolenia z unii europejskiej :)
  bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia, są tak kolorowe, takie promienne, dużo serca w nich widzę Twojego :) radość z życia
  dyplom bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny blog! zapraszamy również do siebie na bloga może znajdziesz w nim jakieś inspiracje ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. te kategorie robił ktoś kto koduje strony :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami, ale tylko czasami, tęsknię za czasami szkolnymi, ale tak naprawdę tęsknię za szkolnymi wakacjami, które były długie i naprawdę można było leniuchować na całego, a przy tym miało się tylko jedno zmartwienie na głowie - zorganizowanie czasu wolnego;-)
  Fajnie, że masz możliwość w swoim mieście zdobywać tak cenne doświadczenie zw. z pilotowaniem grup. A przy okazji uczyć się wielu nowych rzeczy, szlifować język i wzbogacać się o nowe przeżycia. Przejrzę program Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych i jeśli będę w pobliżu Lublina na pewno choć na chwilę przyjadę, aby zobaczyć jak to wygląda na żywo;-)
  A na zdjęciach wyglądasz jak zawsze pięknie;-)
  Tymczasem życzę miłego dnia! PozdrawiaM

  OdpowiedzUsuń
 5. ale najbardziej zazdroszcze Ci tych wyjazdow ;) genialnie jest miec pasje ktora dodtakowo tyle daje ;)

  tak tak do Wloch na wakacje ;), a paczki to współprace i jedna z Limonkowego Szyku zakupy;)

  OdpowiedzUsuń
 6. A dziękuję;) W sierpniu poprawię;D

  OdpowiedzUsuń
 7. wow ale masz mega piękne długie wlosy !;)
  zapraszam do siebie na rozdanie jeśli masz ochotę i nie brałaś udziału;)
  http://ankowata.blogspot.com/2012/06/rozdanie-komsetyczne.html

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim razie życzę wspaniałych chociaż tych kilku dni odpoczynku do 9 lipca ;) powodzenia w pilotowaniu grupy litewskiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Plany świetne! kurcze ale zawsze zazdrościłam tancerkom tych pięknych strojów...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.