Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)poniedziałek, 7 stycznia 2013

O pomysłach i inspiracjach.

Sto pomysłów na minutę, sto myśli i inspiracji, wy też tak macie czy tylko ja mam takie 'działaniowe adhd'? Wciąż czuję, że życie nam ucieka, a mamy je tylko jedno! Trzeba je wykorzystać jak najbardziej się da! Jak to się mówi: wycisnąć jak cytrynę:) Wpadło mi ostatnio kilka różnych pomysłów do głowy, nie podzielę się, żeby nie zapeszyć;) Mam na pulpicie dokument notatnika, gdzie wklejam: cytaty, linki, pomysły, hasła i inne warte docenienia rzeczy - plik rozrósł się do takich rozmiarów, że trudno w nim coś odnaleźć, ale jest moją inspiracją i skarbnicą pomysłów dopóki z moim komputerem wszystko będzie ok;)

Co Was inspiruje?


Czy ktoś wie jak zrobić ruchomy nagłówek, typu slideshow? np taki jak TU bez zbędnych ceregieli i grzebania w kodzie, albo grzebania takiego, żeby laik zrozumiał? Chętnie bym coś tu urozmaiciła ;)

Nie chcę być bloggerką modową, kosmetyczną, lifestylową ani nawet podróżniczą! Chce być bloggerką inspirujjącą! Taką, która skłoni was do działania, do zrobienia czegoś fajnego w swoim życiu, bo czas płynie nieubłaganie, zegar tyka, a trzeba mieć co opowiadać swoim dzieciom i wnukom:) Póki wszyscy jesteśmy jeszcze młodzi, póki mamy w sobie mnóstwo życia, zróbmy coś fajnego dla siebie, dla innych. Moi rodzicie nie mieli takich perspektyw jak ja teraz i jestem wdzięczna, że pomimo tego nie zakazywali mi niczego co chciałabym [w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście], ale większość z rodziców jak tak obserwuję jedyną rozrywką, 'pasją' i relaksem jest siedzenie w domu przed tv. Ja tak nie chcę skończyć! Ja chcę żyć do końca życiem, które daje nam CODZIENNIE MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI!

Rozejrzyj się dookoła, pomyśl może masz jakiś pomysł, ale uważasz, że nie masz czasu, środków czy kogoś kto Cię wesprze. Spróbuj coś z nim zrobić taktyką małych kroczków. To działa :) Chętnie będę wspierać u siebie fajne pomysły! Do dzieła! :))

Dobranoc :)


10 komentarzy :

 1. jaka ładna motywacja :) mnie wszystko inspiruje! chęć do lepszego życia... :) każdego dnia mam okazję coś zmienić, coś ulepszyć... nie zawsze wykorzystuję te okazje, ale staram się jak mogę! nie cierpię rozczarowywać samej siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już mam całe foldery inspiracji :) Inspiruj w takim razie, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dla mnie chyba największą inspiracją są książki i opowieści ciekawych ludzi, którzy robią to co sama chciałabym robić, ale się boję. i potem stwierdzam, że skoro temu komuś się udało to przecież i mnie by mogło. a potem zaczyna się cały ten żmudny proces planowania, obmyślania, organizowania... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja takie blogi inspirujące i motywujące, pełne fajnych pomyslów lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie inspirują moi idole, inne blogi, książki i muzyka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Inspirują mnie ludzie, którzy pokonują samych siebie i swoje słabości. Którzy udowadniają sobie i światu, że wszystko jest możliwe. Tacy, którzy dokonują cudów i zmieniają stereotypy. Podziwiam wszystkich tych alpinistów, himalaistów i podróżników, którzy wiele ryzykując uprawiają niezwykle piękną sztukę eksplorowania świata całym sobą i przy tym obcują niemal tylko z przyrodą. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że masz tyle energii i pasji w sobie, a na dodatek chcesz się nią dzielić z innymi! Brawo!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. no ja ogólnie jestem przewrotna i ironiczna, a w tagach zawsze piszę pierwsze, co mi przyjdzie do głowy - nie zastanawiam się nad tym i mam wrażenie, ze moje odpowiedzi są zazwyczaj głupkowate :D

  OdpowiedzUsuń
 9. zazdroszczę chęci do działania! TAK BARDZO! Ja mogłabym przespać całe życie i wtedy czułabym się spełniona :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo mi się podoba twój blog, będę zaglądać :3
  + Obserwuję i liczę na rewanż ♥
  http://best-frieend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.