Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)środa, 24 kwietnia 2013

KONKURS WIOSENNY, WYGRYWA AŻ 10 OSÓB :)
Nagrody w konkursie: 3 pary butów Cishky, 1 zestaw kosmetyków marki Epona Cosmetics, oraz 6 zestawów niespodzianek.

POWODZENIA :))


Regulamin:

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest Fanpage Krushyna - Katarzyna Jankowska zwana dalej "Organizatorem" razem z partnerami firmami: Cishky [http://cishky.pl/]oraz Epona Cosmetics.[www.epona-cosmetics.pl]
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 23 kwietnia - 7 maja 2013 roku na łamach strony w/w fanpage'u.
3. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa oraz obowiązki jego Uczestników.
4. Nagrody w konkursie stanowią: 3 pary butów Cishky, 1 zestaw kosmetyków marki Epona Cosmetics, oraz 6 zestawów niespodzianek.


§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
1. Uczestnikami konkursu mogą zostać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające konto facebook oraz pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełnią warunki jakie określa ten Regulamin.
2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu.
3. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
4. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do podania danych zgodnych ze stanem faktycznym.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane podane przez Uczestnika – w tym dane konieczne do identyfikacji uczestnika.
6. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby będące "fanami" strony w/w na Facebooku.

§3 PRZEBIEG I WARUNKI KONKURSU
1. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez wysłanie pracy konkursowej na temat: Twoja wymarzona majówka indywidualnie zinterpretowany i stworzony dowolną techniką na adres mailowy : krushyna.media@wp.pl
2. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
3. Organizator w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu na podstawie przesłanych prac odpowiadających tematowi konkursu wybierze 10 zwycięzców, którzy jego zdaniem najlepiej i najbardziej kreatywnie podeszli do zadania.
4. W terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu i poinformowania go drogą mailową o wygranej, zwycięzca zobowiązany jest odesłać pocztą elektroniczną, na adres krushyna.media@wp.pl następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) adres na terytorium Polski, na jaki ma zostać dostarczona nagroda
6. W przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych zawartych w ust.4 i 5 w określonym terminie, lub podania nieprawidłowych danych, zwycięzca traci prawo do nagrody.
7. Nagroda zostanie przesłana przez Organizatora pocztą na jego koszt.
Organizator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Podczas  wydania nagrody na prośbę osoby wydającej nagrodę, jej odbiorca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Za przesłanie nagród konkursowych przesyłką pocztową odpowiada Organizator. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za użycie nagród niezgodnie z ich przeznaczeniem.
2. Wszelkie skargi i reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy składać wyłącznie na piśmie raz z uzasadnieniem do Organizatora konkursu w terminie nie przekraczającym 7 dni - licząc od daty zakończenia konkursu (data stempla pocztowego).
3. Reklamacje, o których mowa w §4 punkt 2, Organizator rozpatrzy w terminie do 30 dni od daty jej otrzymania.

§5 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997.(t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).  Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez Organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagrody
3. Uczestnik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.*****************

Moi Drodzy wybaczcie, że Was nie odwiedzam, ale nadrobię po powrocie! Szykuje mi się majówka z BUSiMY :)) po Chorwacji i okolicznych krajach ;)

A już 24.04 od 23 do 24 w nocy zapraszam do wysłuchania audycji "Na cztery ręce" w radiu czwórka, gdzie będę wraz z moim kolegą opowiadać o naszej tanecznej pasji :)

Enjoy! I do usłyszenia! :)


7 komentarzy :

 1. Ale bym gdzieś wyjechała ;)
  nad konkursem sie zastanowie bo bardzo fajne nagrody ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, powodzenia wszystkim ;) ja mam na razie za dozuo prac niekonkursowych i nienagradzanych do zrobienia na studia... :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Krushyna świetny pomysł z konkursem, i życzę naturalnie udanej wycieczki do Chorwacji, powodzenia podczas wywiadu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę wyjazdu :) Udanej podróży !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.