Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)czwartek, 12 września 2013

Jak mam spakować sie w 8 kg na 3 tyg na koniec świata? czyli ostatni post przed wyjazdem.

 Są i koszulki :)))


Jest 1:06 a wyruszam o 2.30 i nadal mam obawy, że czegoś nie wzięłam, nie dziwne skoro mam się spakować tylko w 8 kg...Dlaczego? Dlatego, że moje zacne stroje ważą 15 kg!! A walizka z ustaleń odgórnych ma ważyć 23 kg do bagażu głównego... [I oczywiście tylko jedna...] Zatem 8 kg zostaje na moje rzeczy. Same kosmetyczki + rzeczy na koncert i ładowarki do urządzeń to prawie 5 kg... zostaje 3kg na ciuchy... To jest nierealne! Dobrze, że jest jeszcze bagaż podręczny, może uda mi się upchać w niego co nieco, i chwała Bogu, że pogoda dopisuje i w Chinach jest cieplutko, bo inaczej chyba bym się poddała z tym pakowaniem. Więc do zobaczenie moi drodzy już z drugiego kontynentu :))


Koszulinki świetne :))A oto jak wygląda wyjazdowa walizka, a w niej będą aż cztery kostiumy... + moje prywatne rzeczy oczywiście


Do zobaczenia;*

4 komentarze :

 1. uważaj tam na siebie! :)) miłego wyjazdu !

  PS nie wyobrażam sobie chodzić w takim stroju, a co dopiero skakać i tańczyć :) jesteś hardcore!

  OdpowiedzUsuń
 2. To całe szczęście, że będzie tam tak ciepło, więc i ubrania za wiele nie zaważą.
  Udanej podróży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten wyjazd na pewno musi być udany ;-) bez dwóch zdań ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.