Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)wtorek, 21 stycznia 2014

Porcje motywacji #2

Pod tagiem porcje motywacji będą czekać na Was dosłownie porcje motywacji ode mnie dla Was:) a skoro Blue Monday już był to może być tylko lepiej! Które hasło do Was najbardziej przemawia?


 "Biegaj, skacz i świętuj, bo żyjesz dziś!" 
 "Idź naprzód i niech Cię nie obchodzi to co myślą inni! Rób co musisz robić, dla siebie." 

**********************  "Dawanie jest głównym kluczem do sukcesu w każdej aplikacji;) ludzkiego życia." 

 ********************** 


 "Wykorzystuj swoje talenty! To cenne prezenty dane Ci byś włożył je do swojej pracy." 

 ********************** 
 "Nie pozwól innym ukraść twojego szczęścia!"

10 komentarzy :

 1. Świetne motywatory, drugi i czwarty spodobały mi si szczególnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj był Blue Monday? Ja raczej miałam Blue Tuesday dzisiaj ale nic to...Jutro nowy dzień. Wszystkie te mądre zdania do mnie przemawiają, najbardziej jednak pierwsze, drugie i ostatnie. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię takie obrazki.. podoba mi si ten z talentami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Blue Mandey nie zwrocilam uwagi, ale juz wtorek dal mi popalic, nic sie nie udawalo, wszystkie odpowiedzi na moja niekorzysc, wszystko, wszystko nie tak. dzieki za pozytywne afiramcje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba najbardziej trafia do mnie drugi motywator, ale skoro to ma być seria to czekam na coś bardziej wyszukanego i jeszcze bardziej do mnie trafiającego. Zobaczymy!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, odpowiedziałam Ci u siebie, ale tu też napiszę: myślę, że nie tylko my, zapewne na wielu stronach/blogach ludzie dzielą się rzeczami, które ich motywują. Plan wpisów styczniowych związany z akcją "zorganizuj się" ustaliłam sobie 'z góry' już na początku stycznia i staram się ich trzymać. A takie wpisy są bardzo inspirujące, bo każdy dzieli się zapewne innymi cytatami, więc chętnie zobaczę jakimi Ty chciałaś podzielić się ze światem :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Do mnie chyba najbardziej przemawiają 2 i 5, motywujące te obrazki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wiem wiem ;) Ja clay czas o Tobie pamietam ;D Najprawdopodobniej nastepne spotkanie ja bede organizowac z taka dziewczyna ;) moze chcesz pomoc ;D?

  OdpowiedzUsuń
 9. jak zawsze ;D Nasza zapracowana Krushynka ;D spotkanie najprawdopodobniej odbedzie sie woklicach 5 kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.