Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Startujemy:)

Zbierałam się i zbierałam, żeby w końcu coś tu napisać, ale wciąż coś było niedokończone, nieidealne, nie takie jak chciałam. W chwili obecnej wygląd jest w miarę taki jak chciałam, więc z wielką chęcią przystępuje do pierwszego wpisu. Czuję się trochę jakbym przecinała czerwoną wstęgę na jakimś otwarciu (swoją drogą całkiem niedawno miałam przyjemność nawet w takim uczestniczyć), a więc kolejny, nowy(bo i kolejny rok już za mną), blogowy etap rozpoczęty. Blog powstał z potrzeby podzielenia się z wami tym, co mnie interesuje, ale uważam, że w pewnym stopniu i nas wszystkich, albo przynajmniej większą część;) Mam na swoim koncie wiele osobistych sukcesów, które uważam za bardzo ważne w moim życiu i gdyby nie marzenia, mój upór i działanie pewnie dzisiaj nie miałabym tego i chcę wam udowodnić, że każdy to potrafi! Nieważne ile masz lat, jaki masz status materialny i społeczny. Ważne jest to, że jeżeli zaczniesz pracować nad swoim życiem już dziś w niedługim czasie może ono zacząć zmieniać się na lepsze, czego jestem idealnym przykładem:)
 
 A tak p.s. mam na imię Kasia, ale możecie mi mówić Krushyna. Zapraszam do zakładki o mnie i na facebooka www.facebook.com/krushyna

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.