Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)niedziela, 27 października 2013

Śladami marzeń... i kolejne pasjonujące spotkanie!

Jak wiecie wspierałam medialnie Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń", który odbył się w ubiegły weekend w Poznaniu. Festiwal zaczął się w ostatnim dniu trwania targów turystycznych Tour Salon 2013 i okazał się idealnym dopełnieniem tego turystycznego święta. Mimo, że nie mogłam realnie tam być to śledziłam poczynania internetowo i jestem ogromnie ucieszona, że to wydarzenie wypadło tak ciekawie i odwiedziło je ponad 1300 osób. W ramach festiwalu organizowany był konkurs o "Złoty Ślad" na najlepszą prelekcję. Wspaniale, że daje się szanse ludziom na to, by móc opowiedzieć w szerszym gronie o tym co ich pasjonuje. I wspaniale, że dzięki sponsorom mogą kontynuować swoje ślady marzeń i ruszać w kolejne wyprawy! 

Dzięki Panu Jerzemu Majcherczykowi, który już od 28 lat prowadzi w USA swoje biuro podróży Classic Travel, a także jest założycielem Polonijnego Klubu Podróżnika i dzięki temu chce wspierać młodych podróżników oraz ułatwić im odkrywanie i zdobywanie podróżniczych doświadczeń, laureat I miejsca wyjedzie w tygodniową podróż do USA!  Dziękuje w imieniu zwycięzcy i innych młodych ludzi, którzy chcą spełniać swoje marzenia wybierając podróżniczą drogę! To niezwykle ważne, by móc realizować się tak jak nam to podpowiada serducho :)


Wszystko rozpoczęło się prelekcją pana Jerzego w restauracji Wielkie Żarcie. Jako gość specjalny festiwalu, jednocześnie odkrywca i niezwykły podróżnik opowiedział niesamowitą historię odkrycia kanionu rzeki Colca w Peru. Wśród 140 osób, które zgromadziły się na sali był między innymi Konsul Honorowy Republiki Peru – Pan Kajetan Pyrzyński. Prelekcja została nagrodzona gromkimi brawami, a pan Jerzy jeszcze długo potem odpowiadał na pytania i podpisywał swoje książki. Takich wzorów i pasjonatów potrzebujemy i dla siebie, dziękujemy!

To wspaniałe, że są ludzie którzy widzą realny potencjał w podróżnikach i w ich stylu życia, który świadczy o tym, że pasjonaci to ludzie, którym warto ufać i warto w nich inwestować! Bo sama jestem jednym z nich ;) i wiem jak to jest!

Podziwiam i gratuluję wszystkim, którzy brali udział w festiwalu:

Nagrody w konkursie o “Złoty Ślad” o najlepszą prelekcję
I miejsce : Jakub Rybicki - "Bajkał Ice Trip 2013" – tygodniowy pobyt w USA, ufundowany przez Classic Travel, książkę ufundowaną przez wydawnictwo Bezdroża.

II miejsce: Małgorzata Szumska -"Zielona sukienka -sentymentalno pijacka podróż na wschód"– bon na noclegi do wykorzystania w serwisie wimdu.com, książki Bezdroży oraz 150zł do wykorzystania w hostelu Poco Loco

III miejsce: Michał Słowioczek- " Ze śląskiej hołdy na wulkany Ekwadoru" - bon na noclegi do wykorzystania w serwisie wimdu.com, książki Bezdroży oraz 150zł do wykorzystania w hostelu Poco Loco

Nagrodę Publiczności przyznaliście Michałowi Słowioczkowi – książki ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża oraz bon do wykorzystania w serwisie wimdu.com

Nagrody w konkursie fotograficznym o “Złoty Ślad”
I miejsce: Daria Urban – rejs żaglowcem Generał Zaruski, wywołane zdjęcie w formacie 90 x 60 ufundowane przez fotoakademickie.pl
II miejsce: Dawid Kłobusek – książki ufundowane przez Wydawnictwo Poznańskie oraz wydawnictwo Bezdroża oraz zdjęcie w formacie 90×60.
III miejsce: Jagoda Lasota – książki ufundowane przez Wydawnictwo Poznańskie oraz wydawnictwo Bezdroża oraz zdjęcie w formacie 90×60

Nagrodę Publiczności przyznaliście Monice Pachciarz – bon do wykorzystania w serwisie wimdu.com oraz zdjęcie w formacie 90×60
Kilka zdjęć z festiwalu:

fot. Jagoda Lasota
_____________________________________________________________________________________


Właściwie z tematem notki wiąże się również kolejne pasjonujące spotkanie, na które zostałam zaproszona jako gość :) Wszystkie kobietki przebywające w środę w Lublinie, zapraszam na 18:00 do Insomnii, gdzie wśród innych pasjonatek w ramach Kobiecego Lublina będę opowiadać o tym jaka to ze mnie dziewczyna 'orkiestra', jak to o mnie napisała sama organizatorka spotkania :)) ZAPRASZAM TUTAJ :)

I do napisania!

 Croatia z BUSiMY<3

8 komentarzy :

 1. świetny projekt, wspieram z całego serca i oczywiście gratuluję zwycięzcy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna inicjatywa, to na pewno zachęca jeszcze bardziej ludzi do podróżowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kruszyna pozdrawiam Kruszynę raz jeszcze. Jak widzę podróżujesz na całego. To dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna inicjatywa, oby więcej takich :)


  http://perfection-and-harmony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym z chęcią przyjął nagrodę tygodniową podróż do USA :)
  Gratulacje zwycięzcom.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.