Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)piątek, 29 listopada 2013

Kap of Tii

Jakże miło było mi usłyszeć słowa, że jestem lokalnie rozpoznawana i poproszono mnie o Patronat Honorowy nad akcją. I przyjęłam propozycję - wspieram akcję!


Zapraszam wszystkich chętnych z Lublina i okolic to wsparcia akcji stworzenia dzieciom w małej szkole w Mariance możliwości do kreatywnej nauki j. niemieckiego! Więcej o wydarzeniu możecie dowiedzieć się tutaj: FACEBOOK! 7 grudnia o 15:00 na KUL odbędzie się finał całej akcji! Do wygrania jest kurs języka angielskiego oraz pobyt we wspaniałych apartamentach "W drzewach"! Warto przyjść, sprawdzić się i powalczyć o nagrody:)
Planowane pierwsze w Polsce i pierwsze w Lublinie dyktando po angielsku jest wspaniałą inicjatywą do zabawy, nauki i pomocy jednocześnie, a jak wiadomo dzieci są naszą przyszłością i ich edukacja leży w naszych rękach. Kreatywna idea zorganizowania pierwszego w Polsce i w Lublinie - Angielskiego Dyktanda Językowego - jest świetną inicjatywą, która oprócz tego, że sprawdzi wiedzę uczestników to również zintegruje środowiska z nim związane i tym samym potwierdzi, że znajomość języków w dzisiejszym świecie jest niezwykle ważna!

Razem ze mną Honorowy Patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego - Pan Krzysztof Hetman oraz zespół  ČAČI VORBA


13 komentarzy :

 1. to cudowne widzieć, że masz takie dobre serduszko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już do tej sieci nigdy nie wrócę ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. mi tez podoba sie ta inicjatywa ;)
  pozdrawiam i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba za słabo w angielskim czuję się, żeby pisać takie dyktando...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa akcja i jakaż sława :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sprawa! Fajnie, że przyjęłaś propozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że są organizowane takie akcje bo są one potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 8. takie akcje powinny być częściej, by oderwać się np. od komputera i internetu ;)
  super sprawa :) można się wiele nauczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna akcja nie słyszałam o niej wcześniej! Pozdrawiam z Lublina :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.