Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)niedziela, 3 listopada 2013

Kobiecy Lublin - Z pasją przez życie!

Z reguły to właśnie dzięki pasji i przez nią jestem zabieganą kobietą, która szuka w każdym dniu dodatkowego czasu dla siebie. I kiedy w Lublinie z inicjatywy wspaniałych dziewczyn powstał Kobiecy Lublin obiecałam sobie, że będę się wybierać na spotkania, a były one naprawdę bardzo ciekawe, przydatne i inspirujące, z każdym wydarzeniem jeszcze bardziej. Niestety za każdym razem kiedy było spotkanie ja już miałam zajęcie. A to praca, jakiś wyjazd, inne prelekcje, spotkania itd, ale obiecałam, że kiedyś się pojawię i się pojawiłam - 30 października, ale nie jako uczestnik, a jako gość, za co niezmiernie dziękuje dziewczętom, gdyż uznały mnie za pasjonatkę i zaprosiły do grona innych znakomitych dziewcząt: Ani Wendeker, Magdy Piaseckiej i Ani Sokołek.


Spotkanie przebiegało w przemiły sposób. Szeroką relację można poczytać u jednej z uczestniczek, kobiecej blogerki, która prowadzi bloga Babski Blues. Troszeczkę się zastanawiałam jak to wszystko się odbędzie, bo nie kazano mi się przygotowywać czyli spotkanie można by powiedzieć "na gorąco" z brakiem przygotowanych odpowiedzi;) Ale cóż można by się przygotowywać skoro mowa była o pasjach, czyli tym co robimy na co dzień, tym co robimy najczęściej, czym się fascynujemy i z czego również często staramy się utrzymać. Kamila Kruk inicjatorka Kobiecego Lublina wprowadziła w klimat wszystkie uczestniczki tak, by poczuły się jak w gronie przyjaciółek, a nie obcych osób. Z resztą wiele dziewczyn znało się już z wcześniejszych spotkań, co daje również wspaniałe perspektywy różnych kontaktów na przyszłość:)


Dziewczęta ze wspaniałymi pasjami, od prawej: Ania Sokołek - wokalistka, nauczyciel śpiewu, Magda Piasecka - inicjatorka projektu "Spotkania z Pasją", który dotyczy sportów ekstremalnych i tego, że uczestniczą w nim kobiety:), Ania Wendeker - projektantka torebek, związana z modą, Kamila Kruk - założycielka spotkań i tam gdzieś z boczku siedzę i ja [chyba wiecie czym się zajmuję;]. Fantastyczne dziewczyny, pełne energii i autentycznej prawdziwości w tym co robią - dało się to słyszeć w tym jak o tym wszystkim opowiadają. W wydarzeniu brało udział około 30 osób. W kameralnym i klimatycznym miejscu jakie daje INSOMNIA. Miałyśmy okazje okazje o tym, by porozmawiać o swoich pasjach, przedstawić je w szerszym gronie i udowodnić, że jak się chce to można zrobić wszystko:)  Przekazywałyśmy również swoje sposoby jak odnaleźć swoją pasję i jak ją kontynuować. Było mnóstwo pomysłów i zawiązało się dużo ciekawych znajomości, również dzięki rozmowom w mniejszym gronie, tak by móc się lepiej poznać od tej pasjonującej strony.


Warto działać, warto szukać, warto robić w życiu to co się lubi, ale najpierw trzeba to odnaleźć :) Autorka Babskiego Bluesa wychwyciła z mojej wypowiedzi takie słowa [ jak ona to zrobiła - nie wiem;), ale faktycznie tak myślę]: "Szukaj nieustannie czegoś dla siebie, nie zamykaj się na jedno doświadczenie, daj się zauważyć wszędzie i przez wszystkich , nie bój się rzeczy "nie do zrealizowania" - bo to one dają największe szanse na rozwój."i podpisuję się pod tym 'rękami i nogami;)' i mam nadzieję, że i wy macie swoje pasje, kóre realizujecie, a jak nie to niedługo je odnajdziecie:) A kobietki z Lublina zapraszamy na kolejne ciekawe spotkania i warsztaty, na których mam nadzieję, będę pojawiała się coraz częściej!


Więcej zdjęć z fotorelacji - Pauliny Kreczmańskiej możecie znaleźć TUTAJ
Pozdrawiam!

11 komentarzy :

 1. świetne spotkanie!:)) cudnie wygladacie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło wiedzieć, że w moim rodzinnym mieście są takie kobiety :) Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspirujące spotkanie, szkoda, że tak daleko ode mnie. Chętnie bym się przyłączyła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też byłam pierwszy raz na spotkaniu Kobiecego Lublina, ale na pewno nie ostatni, spotkanie baaardzo inspirujące, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie to wygląda. Szkoda, że za kurdupel ze mnie na takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała inicjatywa!
  I piękne te słowa z Twojej wypowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna inicjatywa i oby takich było jak najwięcej!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. non stop się udzielasz w takich wydarzeniach :D podoba mi się to

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja postawa już od dawna uległa zmianie względem bloga, ale musze chyba wrócić do korzeni, bo wcześniej było to bardziej z uczuciem i rzetelniej, a teraz jest tak, że w sumie nie za wiele się wychylam, jeśli chodzi o posty. Jakoś mało piszę o bardziej ważniejszych tematach, ale są takie dwa, które mi świtają i kiedyś o nich napiszę.
  Jak tam z blogiem, działamy coś z nim?:)

  OdpowiedzUsuń
 10. O, nawet nie widziałam, że tyle dzieje się w Lublinie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. uwielbiam Cię za Twoja aktywnosc :D I za to jak sie spelniasz ;D < 33 co do spotkania tooo nic na razie nie wiem o zandym otwartym spotkaniu bedzie organziowane na pewno spotkanie dotyczace skladow kosmetycznych ;D Taki mini warsztaty ;D Chetna ;D?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.