Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)poniedziałek, 13 stycznia 2014

Więcej czasu!

Ostatnie tygodnie, dni są nadzwyczaj intensywne. Przydałoby się więcej godzin w dobie, bo nie starcza czasu na wszystko. 2014 zaczął się bardzo intensywnie i bardzo mnie to cieszy, ale jeszcze nie minął miesiąc, a ja szukam gdzie by tu znaleźć trochę czasu...

 Dużo kolędowych koncertów, próby poloneza które prowadzę, para ślubna i związana z nią nauka i tańca i śpiewu;) Praca z dzieciakami i znalazłoby się jeszcze parę innych rzeczy, których w tym okresie coraz więcej. I jak tu znaleźć czas na wszystko, kiedy doba ma tylko 24 h? Pracuję nad zasadą 20/80, o tym już wkrótce ;)

W poprzednim poście dałyście mi dużo rad na temat pielęgnacji włosów, które sukcesywnie wprowadzę w życie i sprawdzę ich skuteczność. Na pewno te, które wypadną najlepiej zagoszczą na stałe w moim trybie życia.

Na dobranoc zapraszam na klimatyczną kolędę w naszym zespołowym wykonaniu. Na wszelką korespondencję odpiszę na dniach, bo nawet posty na blogu piszę o 2 w nocy, bo nie mam kiedy, kto to widział? I żeby jutro rano do pracy wstać? Coś z tym ewidentnie trzeba zrobić! Dobranoc:)


9 komentarzy :

 1. Ja też czasami żałuję, że doba nie jest z gumy i nie da się chociaż odrobinę nagiąć czasoprzestrzeni :) Szczególnie jeśli chodzi o słuchanie muzyki (tyle jej, ta już znana, i ta, którą się wciąż odkrywa - kiedy wszystkiego słuchać??), to samo z czytaniem książek... Tyle mam ich na liście, tych starszych i dawno wydanych, a przecież wciąż pojawiają się nowe! Ech :) To samo jeśli chodzi o zajęcia w codziennym życiu. Ale! Tak naprawdę tylko wtedy chyba się wie, że się żyje pełnią życia, kiedy nie ma czasu na lenistwo i głowienie sie nad tym, co by tu dziś robić... Pozdrawiam serdecznie Kasiu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym czasem to zupełnie jak u mnie, wciąż jest go za mało!

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia w szukaniu czasu, u mnie też strasznie cienko z tym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj nie mów nic, ja się nie wyrabiam już z niczym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. doba mogłaby mieć chociaż godzinę więcej, przeznaczyłabym ją na sen :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie brakuje przynajmniej pół doby :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami faktycznie brakuje czasu . Ale u mnie to jest tak, że jak mam mało obowiązków, to się nie umiem wyrobić na czas. A jak grafik napięty to jestem bardziej zmobilizowana i zorganizowana i jakoś sprawniej wszystko mi idzie. Ale i tak chyba lepiej, jak się dzieje za dużo niż nic :). Fajnego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 8. otoz to, czas ucieka coraz szybciej

  http://izabielaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Coś z tą dobą jest nie tak, bo ja też się nie wyrabiam. Ale z tego co widzę masz dużo zajeć, jednak wszystkie są przyjemne;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.