Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)poniedziałek, 31 marca 2014

Jak moja twarz zawisła na ścianie, czyli wystawa "Kobiet Lublina"

Wróciłam z mojego krótkiego, acz treściwego wyjazdu do Francji o którym opowiem Wam co nieco w najbliższym poście, ale zanim to chciałabym Wam przedstawić się z innej strony ;) A właściwie to przedstawiła mnie pani fotograf, która zaprosiła mnie do udziału w wystawie "Ludzi Lublina" zorganizowanej specjalnie na Dzień Kobiet o Kobietach Lublina. Byłam miło zaskoczona, że dostałam taką propozycję, że ktoś docenia moje starania i widzi mnie w tym mieście, gdzie jest setki tysięcy innych wspaniałych kobiet, które robią dużo więcej fajnych rzeczy niż ja. Ale to kolejne wyróżnienie dlatego nie wahałam się wziąć udziału:)


Do zdjęć szukano kobiet z pasją, a że sama się identyfikuję z tym pojęciem mogłam śmiało wziąć udział. Na zdjęcia umówiłam się z organizatorką projektu w samym sercu Lublina. Miało być spontanicznie, naturalnie i krótko i tak było. 5 minut i po zdjęciach. Fot. Ada Koperwas. A wyszły tak:
Jedno z nich zawisło na wystawie o Kobietach Lublina i musiałam odpowiedzieć na pytanie:

 -Jaką jesteś kobietą?

Katarzyna:

- Najbardziej czuję się kobietą-tancerką i kobietą-podróżniczką, bo zwyczajnie nie wyobrażam sobie bez tego życia. To moje dwie wielkie pasje i staram się je łączyć na każdym kroku.
O ile z tańcem wychodzi łatwo, to z podróżami jest ciut ciężej, bo często jest tak, że muszę porzucić na jakiś czas swoje obowiązki, na rzecz odkrywania świata.


 A tu otwarcie wystawy w Kawiarni Kawka i autorki całego zamieszania:)
Ada i Beata.
Jest mi bardzo miło, że znów zostaję zauważona i wyróżniona wśród kobiet. To naprawdę miłe uczucie zobaczyć jak 'wisi się' ;) na ścianie jednego z miejsc, gdzie przesiadują lublinianie. Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować za to, że zostałam zaproszona do projektu i chciałabym życzyć dziewczynom jak i całemu projektowi "Ludzie Lublina" jeszcze większego rozwoju i mnóstwa świetnych pomysłów! 
W życiu każdego człowieka dzieje się mnóstwo rzeczy. Kto wie czy ktoś z Was za rok nie będzie prezenterem tv z pasji, radiowcem z uporu, albo właśnie eksponatem na wystawie z przypadku. Życie jest piękne, bo na każdym kroku sprawia nam dużo niespodzianek. Życzę i Wam, by tych niespodzianek było dużo, a jednocześnie by były to same miłe rzeczy :)
Dobranoc!

9 komentarzy :

 1. Bardzo ładne portrety i miłe wyróżnienie :) Życzę jeszcze wielu takich niespodzianek. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, gratuluję! super, że znów Cię wyróżniono, zasługujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, coraz więcej sukcesów osiągasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. również gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję serdecznie! Pasji, odkrywania, ciekawości życia i świata i tego, że zostałaś za to doceniona! Brawo! :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. nie składałam ci jeszcze życzeń, pamiętałam o tym, ale ciągle mówiłam "ee wieczorem" :P :P
  więc życzę ci dużo nowych wyzwań, siły do ich realizacji i ambicji prowadzącej wprost do sukcesu :) miłości, dużo szczęścia i uśmiechu na co dzień, podróży, kasiory :))) :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.