Obserwuj mnie na insta, zwiedzaj świat i wygrywaj :)wtorek, 4 marca 2014

Prezent na Dzień Kobiet:)

Mimo, że 8 marca dopiero [już] w sobotę, to piszę o tym już teraz moje Drogie Panie żebyście nie zapomniały i tego dnia skorzystały z prezentu przygotowanego dla kobiet od kobiet w dniu ich święta. W końcu musi być solidarność jajników i trzeba się wspierać ;) A i obdarowywanie siebie prezentami jest miłe i sprawia, że u obdarowanych pojawia się uśmiech na ustach, więc 'dlaczemu' by nie?
Co to za prezent? Zapraszam dalej:)


sesja zdjęciowa, kobieta, sensualność, sensualnie, szczęśliwa kobieta
Model: ja, Fot. Damian W.


8 marca, w międzynarodowym Dniu Kobiet, Polki w całym kraju uzyskają dostęp do niezwykłych materiałów przygotowanych specjalnie dla nich przez dwadzieścia cztery kobiety. Dziennikarki, pisarki, artystki, coachowie i trenerki ds. seksualności podzielą się swoimi refleksjami na temat kobiecości oraz siły, która w nas drzemie. Autorką tego pomysłu jest Magda Bębenek znana m.in. z książki "Polka Potrafi".

Projekt 24h kobiecości to chęć zainspirowania odbiorczyń do powrotu do swojego emocjonalnego domu i do swojej natury. By w zgodzie z nią rozwijać się w życiu osobistym i zawodowym oraz jeszcze bardziej świadomie budować swoje szczęście. Padną ważne pytania, zostaną odkryte nowe techniki medytacyjne i narzędzia potrzebne do tego, by efektywnie i radośnie osiągać życiowe cele.

W świecie, który stawia nacisk z jednej strony na pośpiech, hałas, konkrety, kierunek i terminy, a z drugiej na rygorystyczne diety, nierealistyczne sylwetki kobiet i wulgarność zamiast zmysłowości, coraz słabsza staje się kobieca energia. Coraz częściej kobiety czują się zagubione, doświadczają wewnętrznych konfliktów, ignorują intuicję i przestają się dobrze czuć we własnej skórze.

Przez całą dobę tego dnia, co godzinę, zapisane na specjalny newsletter kobiety będą dostawać jeden 3-5-minutowy filmik. Każdy z nich nakręcony zostanie przez inną współautorkę, pomoże spojrzeć na kobiecość pod innym kątem oraz zainspiruje odbiorczynie do nowych refleksji i do podjęcia działania. TUTAJ można zapisać się na newsletter i czerpać z niego całymi garściami:)


"Niech tegoroczny Dzień Kobiet będzie świętem kobiecości, naszej wewnętrznej siły i energii, dzięki którym ten świat staje się piękniejszy i pełen harmonii."


projekt dla kobiet

Co to za prezent? Zapraszam dalej:)

8 komentarzy :

 1. To zdecydowanie coś, czego potrzebuję! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ciekawy pomysł :) inspirują mnie takie projekty

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję Krushyno za poczynienie badań w kierunku definicji słowa "duma" :) wydaje mi się, że ludzie nie do końca dobrze to rozumieją. albo powinno istnieć jakieś inne słowo opisujące takie emocje - ta duma ma chyba za dużo definicji.
  pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa inicjatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o matko, to dzień kobiet już w sobotę! zupełnie nie zdawałam sobie sprawy!

  OdpowiedzUsuń
 6. wielkie dzieki za odwiedziny i za sugestie - sama nawet nie wiedzialam ze mam tak komentarze ustawione, ale juz chyba jest lepiej: ) pozdrawiam cieplo i dodaje do obserwowanych: )

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna inicjatywa i mądra kobiecość :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog kochana! Piękne podróże i fajne wpisy! Zapraszam również do siebie w wolnej chwili przy filiżance dobrej herbaty :-)
  Pozdrawiam ciepło z Teksasu! www.beobsessed.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: 'świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam! Komentarze reklamowe maskujące i prowadzące do innych stron będą bezwzględnie usuwane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.